Služba

Tvorba webu

Tvorba webu je kompelxní proces. Proto jej nepodceníme a web vystavíme tak, aby plnil měřitelné cíle.

Vytyčení cílů

Kdo bude na váš web chodit? Jak poznáme jeho úspěch? A co bude úspěch pro vaše podnikání znamenat? To vše jsou otázky, kterými naši cestu začneme.

Stavba webu

Celý proces důkladně rozvrhneme a pustíme se do něho. Od tvorby wireframů, přes výběr grafiky až po samotnou realizaci.

Následná správa a rozvoj

Předáním webu má práce nemusí skkončit. Pokud budete mít zájem, můžeme společně na rozvoji vašeho projektu dále pracovat. Nikam nezmizím.

Tvorba webu

Webové novinky z blogu

Přečtěte si nejnovější články, které jsem na téma tvoření webů napsal na blog.

Recenze

Co řekli ostatní

Měl jsem čest spolupracovat s řadou skvelých lidí. Podívejte se, jak byli s naši spoluprací spokojeni.

Vojtěch Bruk IconVojtěch Bruk

Rybnická 477/92, Brno-střed

5,0 8 reviews

  • Avatar Dávid Tkáč ★★★★★ před měsícem
    Potřebovali jsme dodavatele nového webu po tom, co minulý dodavatel svůj úkol nezvládl. S Vojtou jsme si sedli, na naše překvapení rychle vyspecifikovali zadání a pustili se do stavby. Proces vývoje byl pružný. Vojta byl v průběhu iniciativní … More a vstřícný. Sám přicházel s nápady a nebál se prozkoumávat nové možnosti. Zároveň stíhal i domluvené termíny. Co jsem osobně velmi ocenil byla i jeho pravidelná průběžná komunikace o dodělaných věcech, takže jsme vždy měli přehled, kde v projektu jsme, co se udělalo a co je ještě potřeba. Když jsme hledali dodavatele pro další projekt, oslovili jsme rovnou Vojtu. Nyní máme na kontě již dva společné, kvalitně postavené, funkční a rychlé weby. Pokud hledáte kvalitního a šikovného dodavatele webu a natrefíte na Vojtu, určitě ho oslovte, budete spokojení. Sami ho dále doporučujeme.
  • Avatar Jan Szajter ★★★★★ v minulém týdnu
    Jakožto realitní makléř, potřebuji vysoce kvalitní webovou prezentaci. Oslovil jsem Vojtu s řadou nápadů a požadavků, vyspecifikovali jsme zadání a pustili se do práce. V jejím průběhu Vojta přicházel s řadou svěžích nápadů, bez výjimky … More plnil deadliny a pružně zapracovával všechnu zpětnou vazbu. Výsledkem je krásný a funkční web, s kterým jsem nadmíru spokojen. Již se těším na spolupráci ohledně rozvoje webu a s klidným srdcem mohu jedině doporučit.

0
Projektů
0
Klientů
0
WordPress přednášky

Chtěli byste se mnou
spolupracovat? Napište mi!