Služba

Online marketing

Online marketing je komplexní záležitost. Když ale víte, jak na online propagaci, tak je mnohem jednodušší.

Analýza stavu

Podíváme se na to, jak se vám v rámci online marketingu daří. Co v rámci něj děláte, a jaké to má výsledky? Z této analýzy následně vyjdeme.

Obsahová strategie

Společně můžeme probrat vaše marketingové cíle a následně zkusit navrhnout strategii, kterou by jich bylo možno dosáhnout.

Monitoring

Pomůžu vám nastavit smysluplnný monitoring vašich online aktivit, ať už na sociálních sítích, blogu, nebo jinde.

Online marketing

Online marketing novinky z blogu

Přečtěte si nejnovější články, které jsem na téma online propagace napsal na blog.

Recenze

Co řekli ostatní

Měl jsem čest spolupracovat s řadou skvelých lidí. Podívejte se, jak byli s naši spoluprací spokojeni.

Vojtěch Bruk IconVojtěch Bruk

Rybnická 477/92, Brno-střed

5,0 8 reviews

  • Avatar Dávid Tkáč ★★★★★ před měsícem
    Potřebovali jsme dodavatele nového webu po tom, co minulý dodavatel svůj úkol nezvládl. S Vojtou jsme si sedli, na naše překvapení rychle vyspecifikovali zadání a pustili se do stavby. Proces vývoje byl pružný. Vojta byl v průběhu iniciativní … More a vstřícný. Sám přicházel s nápady a nebál se prozkoumávat nové možnosti. Zároveň stíhal i domluvené termíny. Co jsem osobně velmi ocenil byla i jeho pravidelná průběžná komunikace o dodělaných věcech, takže jsme vždy měli přehled, kde v projektu jsme, co se udělalo a co je ještě potřeba. Když jsme hledali dodavatele pro další projekt, oslovili jsme rovnou Vojtu. Nyní máme na kontě již dva společné, kvalitně postavené, funkční a rychlé weby. Pokud hledáte kvalitního a šikovného dodavatele webu a natrefíte na Vojtu, určitě ho oslovte, budete spokojení. Sami ho dále doporučujeme.
  • Avatar Jan Szajter ★★★★★ v minulém týdnu
    Jakožto realitní makléř, potřebuji vysoce kvalitní webovou prezentaci. Oslovil jsem Vojtu s řadou nápadů a požadavků, vyspecifikovali jsme zadání a pustili se do práce. V jejím průběhu Vojta přicházel s řadou svěžích nápadů, bez výjimky … More plnil deadliny a pružně zapracovával všechnu zpětnou vazbu. Výsledkem je krásný a funkční web, s kterým jsem nadmíru spokojen. Již se těším na spolupráci ohledně rozvoje webu a s klidným srdcem mohu jedině doporučit.

0
Projektů
0
Klientů
0
WordPress přednášky

Chtěli byste se mnou
spolupracovat? Napište mi!