Dovedu Vás do cíle za měsíc

Seznámení

Budu se ptát a naslouchat. Společně zjistíme, co na webu potřebujete, co je jeho cílem a kdo na něj bude chodit. V ideálním případě také zmapujeme problémy, které Vás a Vaše zákazníky tíží, abychom mohli web vystavit zrovna tak, aby tyto problémy řešil.

První sprint

Pošlu Vám ke schválení prvotní návrh webu, ať víte, jak bude web zhruba vypadat, a případně to můžeme společně snadno zavčas změnit. Jakmile budete s kostrou souhlasit, návrh dotáhnu a půjdu se projít, abych načerpal síly do další fáze.

Vývoj

Uvaříme kafe. Zapnu hudbu. Vypnu telefon. A pár hodin strávím vdechováním života našemu předschválenému návrhu.

Den D

Chci znát Váš názor. Jsem masochista a musím vidět, když se vám web nebude líbit. Na vlastní oči. Proto Vám první návrh odprezentuji naživo, nebo přes web kameru. Domluvíme se, zda je potřeba něco změnit. Přičemž změny následně zapracuji.

Finalizace

Otevřu si oslavné pivo, a půjde se projít znova. Budu mít za sebou další skvělou spolupráci, a vy moderní, a responzivní web, který vypadá přesně podle Vašich představ. Naše spolupráce se přesune do módu údržby (pokud si samozřejmě nebudete chtít spravovat celý web sami). Nebojte se, nikam nezmizím a kdykoliv budete něco potřebovat, jsem tu pro Vás.

Častí spolupracovníci

Martin Skřivánek

Martin je vypravěč, kozultant a stratég, dost možná s ním proberu použitelnost webu, rozložení jednotlivých stránek, a v případě potřeby je také mým mentorem copywritingu.

Ondřej Mahdalík

Ondra je klasický technologický nadšenec, kterého od počítače vyžene jen výpadek proudu. Do projektu zvu Ondru vždycky, když je potřeba vyřešit nějakou komplikovanější technologickou záležitost, a nechce se mi riskovat, že bych to udělal špatně.

Nástroje, o které se při vývoji opírám